poniedziałek: 17:00-18:30  - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

środa: 17:00-18:30 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

wtorek: 17:00-18:30 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

Trener: Bartosz Sieroń

Trener: Filip Działach

----TRENING BRAMKARSKI----

wtorek: 18:15 - 19:30 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

Międzynarodowy Turniej Malbork WOLF Cup

W dniach 26-29.06 rocznik 2011 brał udział w Międzynarodowym Turnieju Malbork WOLF CUP gdzie ambasadorem była taka osobistość jak Tomasz Iwan .Drużyna rozegrała dziesięć spotkań i ostatecznie zajęła IV miejsce w turnieju,a jej grę doceniało wielu neutralnych obserwatorów .Ogromnym pozytywem tego wspaniałego turnieju poza samą grą oraz rywalizacją była z pewnością integracja całej drużyny, która sprawi ze w przyszłości ten team będzie funkcjonał dużo lepiej zarówno na boisku jak i poza nim !Należy docenić zaangażowanie całej drużyny i chęć rozwoju w każdym kolejnym meczu,niewątpliwie ta drużyna ma potencjał i pokaże w przyszłości na co ją stać. Na wyróżnienie w całym turnie