Mecz ligowy 14.05. został przełożony na 17.05. godz. 17.30

poniedziałek: 17:30-19:00 - boisko Orlik przy Lidlu ul. Podmiejska (CALISIA II)

środa: 18:30-20:00 - boisko Orlik przy Lidlu ul. Podmiejska (CALISIA I, CALISIA II)

Asystent: Jakub Górniak

piątek: 17:00-18:30 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13 (CALISIA I)

Trener: Filip Działach

TRENING BRAMKARSKI

czwartek: 18:45 -20:00 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

TRENING TECHNICZNY  w RAMACH FOOTBALL LAB SKILLS  /tylko zapisani zawodnicy/

czwartek: 17:00-18:00 - boisko Calisia - trawa przy siedzibie Klubu - ul. Wał Jagielloński 13

Trener: Bartosz Sieroń

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENINGI - sezon jesienno-zimowy /od 19.10.2020r./

środa: 19:00-20:30 Sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 - Kalisz ul.  Kordeckiego 34

piatek: 17:00-18:30 Sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 - Kalisz ul.  Kordeckiego 34

Turniej Baranów Cup

Drużyna Calisi 14 Kalisz rocznik 2011 wzieła udział w turnieju Baranów Cup w którym uczestniczyło 7 zespołow grając systemem każdy z każdym. Zawodnicy Calisii do końca walczyli o drugie miejsce, jednak z bilansem 3 wygranych 2 porażek i jednego remisu ostatecznie zajęli 4 miejsce. Gratulacje dla całej drużyny. Wyni

Powołania na mecz ligowy 30.04. i turniej w Baranowie 1.05.