Środa -  18.15 (trening motoryczny) trener Filip Działach oraz 19.15 (technika) trener Bartosz Sieroń (orlik ul.Częstochowska)

Czwartek - godz. 18.00-19.30 Majków (Wembley)

Zbiórki przedmeczowe:

Mecze domowe - ZAWSZE GODZINĘ przed meczem.

Mecze wyjazdowe - Informacja na bieżąco. Chciałbym żebyśmy byli godzinę przed meczem już na miejscu rozgrywania spotkania.

Mecze kontrolne:

KP Calisia 14 Kalisz – Warta Sieradz 16.01.2021 Sobota 16:00 Boisko sztuczne Wembley.

KP Calisia 14 Kalisz – Ostrovia Ostrów 24.01.2021 Niedziela 14:00 Boisko sztuczne Wembley

Stal Pleszew – KP Calisia 14 Kalisz 31.01.2021 Niedziela 14:00 Boisko sztuczne w Pleszewie ( Zbiórka 12:20 Orlen ul. Poznańska)

KP Calisia 14 Kalisz – AP Ostrzeszów 13.02.2021 Sobota 12:30 Boisko sztuczne Wembley

KP Calisia 14 Kalisz – Tur Turek 27.02.2021 Sobota 16:30 Sobota Boisko sztuczne Wembley

KP Calisia 14 Kalisz – Marcinki Kępno 06.03.2021 12:00 Sobota Boisko sztuczne Wembley

WKS Wieluń - KP Calisia 14 Kalisz 14.03.2021 11:00 Niedziela Boisko w Wieluniu

KP Calisia 14 Kalisz – AP Reiss Brzeziny 20.03.2021 16:00 Sobota Boisko sztuczne Wembley

KP Calisia 14 Kalisz - Tur Turek

Dzisiaj gościlismy zespół Trampkarza Starszego Tura Turek. Zapowiadało się ciekawe spotkanie, ponieważ goście na codzień występują w Lidze Wojewódzkiej dlatego nasz zespół aby móc mysleć o rywalizacji jak równy z równym musiał od samego początku być w 100% skoncentrowany na grze, co we wcześniejszych spotkaniach nie zawsze wychodziło. Począte

Dziś mogliśmy gościć naszych kolegów z Ostrzeszowa.