Środa -  (trening motoryczny) trener Filip Działach orlik ul. Częstochowska i dodatkowy B. Sieroń

17.10. (Sobota) Calisia - Polonia Leszno godz. 11.00 ( Leszno ul. Górowska 49). Transport klubowy zbiórka przy Orlenie ul. Łódzka godz. 7.50

Mateusz Tyma

Aktualności

sobota, 17 października 2020

Polonia Leszno - Calisia 14 Kalisz 1-4

W lidze wojewódzkiej drużyna trampkarza wygrała na wyjeździe z Polonia Leszno 4-1. Mecz nie mógł się lepiej zacząć dla gości którzy juz w pierwszej minucie meczu wyszli na prowadzenie, co ich uskrzydliło i poszli za ciosem przeważając na boisku i do przerwy prowadzili 4-0. Druga połowa także należała do kaliszan którzy kontrolowali wydarzenia na boisku nie forsując zbytnio tempa i ostatecznie zasłużenie Calisia wygrała 4-1. Gratulacje dla całej drużyny. Polo