Trenujemy zawsze gdy tylko boisko nam na to pozwala. Dlatego w razie niepogody pamiętamy o właściwym ubiorze i o kilku prostych zasadach:

Trener

Aktualności

niedziela, 18 października 2020

Calisia 14 Kalisz - AT Krotoszyn 3-5

Zawodnicy Calisi podejmując w lidze młodzika druzyne AT Krotoszyn przegrała na własnym boisku 3-5. W pierwszej połowie gospodarze nie mogli znaleść sposobu na pokonanie bramkarza gości i do przerwy Krotoszyn prowadził 2-0. Druga połowa obfitowała w większą ilość bramek z obu stron w której padł remis 3-3 i mimo dzielnie gonionego wyniku przez gospodarzy to goście ostatecznie wygrali całe spotkanie 5-3. Gratulacje za walke. C