Calisia 14

niedziela, 6 września 2020

Turnieje Żaków 2020

PODZIAŁ DRUŻYN NA GRUPY W KATEGORII ŻAK Znak (G) oznacza, że klub wyraził chęć bycia gospodarzem turniejów ŻAK F1 / Grupa 10 (G) Calisia 14 Kalisz(G) KKS 1925 Kalisz 1(G) KKS 1925 Kalisz 2(G) KKS 1925 Kalisz 3(G) Pogoń Nowe Skalmierzyce 1(G) Pogoń Nowe Skalmierzyce 2(G) Pogoń Nowe Skalmierzyce 3AP Reissa Kalisz 1AP Reissa Kalisz 2Iskra Prosna SieroszewiceKopernik PiotrówSzczyt Szczytniki

Zarząd Stowarzyszenia informuje członków, że na dzień 30.09.2020 roku zwołuje Walne Zebranie członków Stowarzyszenia KP Calisia 14 Kalisz.

Trening motoryczny - Już wkrótce wdrażamy treningi motoryczne pod okiem absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Sport - Filipa Działach – trenera o specjalności Przygotowanie Motoryczne.

Szanowni,  miło nam jest poinformować, iż Zarządzeniem z dnia 31.07.2020 roku powołaliśmy z dniem 01.08.2020 roku  Andrzeja Krupińskiego jako Inspektora Danych Osobowych.

Szanowni Rodzice Zawodników KP Calisia14, uprzejmie prosimy o wyrażenie opinii o chęci uczestnictwa syna/córki w dodatkowych treningach poprawiających indywidualną technikę zawodnika prowadzonych przez Akademię Techniki Skill Box, pod okiem doświadczonego trenera Bartosza Sieronia, współpracującego z Football Lab.